Sitemize Hoşgeldiniz...

İçe Açılır Sineklik

Ana Sayfa » Hizmetler » İçe Açılır Sineklik

İçe açılır sineklik, farklı sebepler nedeniyle başka herhangi bir sineklik seçeneğinin uygulanma ihtimali olmayan durumlarda tercih edilebilecek sineklik seçeneğidir. İçe açılır sineklik modellerinde menteşeli sineklikler ek bir kasa içerisine monte edilmektedir. Daha sonra ise pencerenize montaj işlemi gerçekleştirilmektedir. Ek kasa sinekliklerin dışa doğru açılmasını engellediği için özellikle evcil hayvan sahibi olan ve hayvanlarının güvenliğini isteyen kişiler tarafından da sıklıkla tercih edilmektedir.

İçe açılır sineklik seçenekleri, pimapen pencere ve kapı, demir doğrama, alüminyum doğrama ve ahşap doğrama fark etmeksizin yapılabilmektedir. Yapım alanları oldukça geniş olan içe açılır sineklik seçenekleri tarafımızca havalandırma esaslı açılıp kapanabilen bütün mekanizmalara imalat ve uygulama şeklinde yapılabilmektedir.

Diğer sineklik seçeneklerinin yapılmasına uygun olmayan mekanlarda sineklik kullanılmadığı takdirde, kişiler haşerelerden korunmak için genellikle tercihlerini kimyasal maddelerden yana kullanmaktadır. Bu seçenekler ise haşerelere ancak kısa süreli bir çözüm bulmaktadır. Kimyasal madde kullanımı kesildiği andan itibaren ortama tekrar haşere birikmektedir. Devamlı kimyasal madde kullanımı ise hem oldukça maliyetli hem de sağlığa zararlı bir durum meydana getirmektedir. İçe açılır sineklik modelleri ise her havalandırma esaslı mekanizmaya uygun bir şekilde üretilebilmektedir. İçe açılır sineklik modelleri, kimyasal maddelere göre hem daha sağlıklı hem de uzun vadede daha uygun fiyatlıdır.

  • Oto Aksesuar