Sitemize Hoşgeldiniz...

Menteşeli Sineklik Tamiri

Ana Sayfa » Bilgiler » Menteşeli Sineklik Tamiri

Menteşeli Sineklik Tamiri yapıları evlere hem yeni bir estetik getirmekte hem de işlevsel bir yapı kazandırmaktadır. Müşterilere özel olarak üretilen bu sistemler, farklı renklere sahip olabilir. Böylece evlerin dış yapısıyla uyumlu haldedir.

Günümüzde farklı panjur sistemleri yer almakta olup her yaşam alanına uygulanabilir yapıya sahiptir. Yapıları gereği ısı ve enerjiden tasarruf ederek, faturalarınızda size yardımcı olur. Ayrıca ısınma verimliliğini de arttırır. Özel çözümler olduğu için şık bir yapısı da vardır.

Evler gün içinde uzun saatler boyunca güneş ışığı alır. Ancak bu durum bir süre sonra gerek perdelerin gerekse mobilyaların yıpranmasına, renklerinin solmasına neden olur. Panjurlar bunun önüne geçerek, en iyi çözümleri almanıza yardımcı olur. Menteşeli Sineklik Tamiri arasında kurumsal bir yapı ve tecrübe ile hizmet veren firmamız, kısa sürede size en uygun çözümleri bulmanızı destekler.

Menteşeli Sineklik Tamiri ?

Panjurlar bulundukları yaşam alanlarına birçok avantaj katar. Eğer ortamda mahremiyeti arttırmak istiyorsanız, yapıları gereği kimsenin içeriyi görmemesine yardımcı olur. Bunların dışında özellikle camı açtığınızda yağmur, toz, yabancı madde gibi şeylerin evin içine girmesini engeller.

Menteşeli Sineklik Tamiri böylece hem işlevsel hem de estetik bir yapıya sahiptir. Temel olarak motorlu iki model yer almakta olup bunlardan birincisi motorlu olup adından da anlaşılabileceği üzere uzaktan kumanda yardımıyla, zorluk çekmeden kontrol etmenizi sağlar.

İkinci tercih olan manuel sistem ise elinizle açıp kapadığınız bir sistemdir. Bunların arasında size en iyi olanları tercih etmeniz mümkündür.

Menteşeli Sineklik Tamiri

Panjur sistemleri yapıları gereği dış etmenlere her zaman maruz kalır. Bu nedenle uzun süreli bir kullanımda zaman zaman sorunlar yaşanabilir. Ayrıca dönem dönem sistemin genel bakımının da yapılması gerekir.

Firmamız, periyodik bakımları uzman şekilde yaparak sistemin daha iyi çalışmasına yardımcı olmaktadır. Ayrıca Menteşeli Sineklik Tamiri kapsamında,

  1. İç mekanizma değişimi,
  2. Makas değişimi,
  3. Motor ve paletlerin değişimi,
  4. Kasnak ve borusunun değişimi,
  5. Panjur ipi değişimi,
  6. Uzaktan ve el kumandalı panjur tamiri gibi işlemler gerçekleştirilir.

Firmamız – birinci sınıf malzemeler ve yüksek teknoloji ile tecrübeyi birleştirerek, panjur sistemlerinde size en iyi çözümleri sunmaktadır.

  • Oto Aksesuar