Sitemize Hoşgeldiniz...

Piliseli Sineklik Tamiri

Ana Sayfa » Bilgiler » Piliseli Sineklik Tamiri

Piliseli Sineklik Tamiri sistemleri, hem motorlu hem de manuel bir şekilde size sunulur. Bu yapılar pencere ya da kapılara takılabilmekte olup, lamellerden oluşur. Kullanıcılara avantajları oldukça fazla olup ana hatları ile bunlar şöyledir;

 1. Isı ve enerjiden tasarruf sağlamanıza yardım eder. Böylece bütçe dostu bir yapısı vardır.
 2. Estetik ve şık bir görünüme sahiptir.
 3. Güneş ışığı nedeniyle perde, parke ve mobilya gibi eşyaların yıpranmasına engel olur.
 4. Yağmur, toz ve güneş ışığının girmesini engeller.
 5. Ev ortamında mahremiyet oluşturmaya yardımcı olur.
 6. Dayanıklı malzemelerden üretildiği için hırsızlığa karşı koruma sağlar.

Piliseli Sineklik Tamiri  firmamız alanında en ileri teknolojiden yararlanmakta, profesyonel bir şekilde tüm işlemleri gerçekleştirmektedir. Eğer bu sistemlerden yararlanmak istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterlidir.

Tüm sistemlerimiz özel üretimdir. Bu bakımdan istediğiniz renk seçeneklerini tercih ederek, binaya estetik bir görünüm de kazandırabilirsiniz.

Piliseli Sineklik Tamiri

Panjurlar farklı sebeplerden dolayı hasar görebilen sistemlerdir. Bu durumlarda sorunların hızlı bir şekilde önlenmesi için tamir hizmetleri verilmektedir. Profesyonel ekiplere sahip olan firmamız, Piliseli Sineklik  hizmetleri kapsamında bu hizmetleri vermektedir. Bu açıdan,

 1. Otomatik panjur ipi değişimi,
 2. Makas değişimi,
 3. Menteşe değişimi,
 4. Kasnak ve borusunun değişimi,
 5. Plastik değişimi,
 6. İç mekanizma değişimi,
 7. Genel bakım ve yağlama takılıyorsa giderilmesi yapılır.

Bunların dışında Piliseli Sineklik Tamiri kapsamında uzaktan kumandalı ve el kumandalı panjur tamiri, motor ve paletlerin değişimi, genel bakım ve yağlama hizmetleri de verilmektedir. Eğer kısa süre içinde sorunun kalıcı olarak çözülmesini istiyorsanız iletişime geçmeniz yeterlidir.

Panjur Modelleri Neler?

Panjurlar evlere hem estetik bir görünüm kazandırmakta hem de dış etmenlere karşı korumaktadır. Bu bakımdan büyük avantajlar sunar. Bu sistemler günümüzde iki farklı şekilde üretilir. Bunlar manuel ve motorlu şeklinde olup  panjur konusunda firmamız her iki seçeneği de size sunar.

Eğer sadece elinizle kontrol etmek istiyorsanız manuel olanı tercih ederek istediğiniz sonuçları alabilirsiniz. Firmamız birinci sınıf malzemelerden yararlandığı için uygun fiyata uzun yıllar boyunca kullanabilirsiniz.

 • Oto Aksesuar